طرح رایگان ورزش کن و از باشگاه پول بگیر


طرح رایگان ورزش کن و از باشگاه پول بگیر


شنبه 16 اردیبهشت 1402 [ 13:41:59 ]


بازدید : 1359 نفر

طرح 100 درصد رایگان ورزش فقط در مجتمع آموزشی ،ورزشی دی در صورت ثبت نام در آموزشگاه های زیرمجموعه مجتمع کل شهریه پرداختی از شهریه آموزشگاه کسر میگردد .

 

طرح درآمد زایی ماهیانه و ورزش کردن رایگان برای اولین بار در ایران توسط مجموعه ورزشی دی اجرا میگردد.

 

این طرح بدون محدودیت زمانی و مکانی و اشخاص است . کلیه افراد حتی افراد خارج از شیراز میتوانند در این طرح جامع شرکت کنند و ماهیانه درآمد داشته باشند .

 

این طرح بدین شکل است که هر کاربر پس از عضویت در وبسایت و سامانه یکپارچه مجموعه ورزشی دی توسط ربات شناسایی و یک عدد کیف پول کد گذاری شخصی به کاربر اختصاص میگردد و فقط کافی هست که مجموعه ورزشی دی را به دوستان و بستگان خود معرفی کنید و لینک وبسایت مجموعه را برای دوستان و بستگان و گروه های خصوصی و خانوادگی خود در فضای مجازی ارسال کنید و دوستان و بستگان میبایست شماره موبایل شما را در قسمت معرف در زمان اولین عضویت ثبت نمایند.

 

هر ماه به ازای ثبت نام دوستان و بستگان شما به صورت همیشگی و دایمی مبلغی نقدی بر اساس شناسایی سامانه و طبقه بندی شما توسط ربات به حساب کیف پول شما واریز میگردد که برداشت مبالغ هم به صورت نقدی امکانپذیر میباشد و هم اینکه میتوانید واسه شهریه و کافی شاپ خودتان استفاده کنید.

 

با توجه به این موضوع که مجموعه ورزشی دی زیرمجموعه هلدینگ میباشد ، این امکان مهیا گردیده است که به محض عضویت شما در وبسایت مجموعه ورزشی دی اطلاعات کیف پول شما به کلیه شرکت ها و موسسات هلدینگ ارسال میگردد و میتوانید از مبالغ کیف پول استفاده نمایید .

 

این قابلیت وجود دارد که با اولین عضویت در سامانه یکپارچه مجموعه ورزشی دی کد تخفیف 10 درصد واسه دوستان و بستگان شما ارسال میگردد و خیلی راحت تر میتوانید مجموعه ورزشی دی را به دیگران معرفی کنید و درآمد کسب کنید و رایگان ورزش کنید .

 

بعد از چند ماه که تعداد معرفین شما به حد نصاب رسید شما ،میتوانید هرماه از کیف پول هم واسه خودتان ثبت نام رایگان کنید و هم اینکه درآمد ماهیانه داشته باشید و هم اینکه رایگان از کافی شاپ و فروشگاه مجموعه نیز خرید کنید.

 

 

مجموعه ورزشی دی ، مجموعه ای متفاوت برای تو و پیشرو در ارایه خدمات نوین به مشتریان