قوانین و مقررات


قوانین و مقررات سایت باشگاه ورزشی دی

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت باشگاه ورزشی دی را دارند ملزم می باشند مفاد این توافق‌نامه را  به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
 • بند ۱

کاربر برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کند و اطلاعات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نماید. لینک تایید عضویت به آدرس پست الکترونیکی ارسال خواهد شد.
 • تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
 • تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح وارد نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات بر عهده شخص کاربر است.
 • تبصره ۳

عضویت در سایت باشگاه ورزشی دی رایگان است.
 • بند ۲

  فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
 1. بازدید از محصولات 
 2. تعیین نوع محصول به صورت دانلودی و یا ارسال بسته پستی
 3. پرداخت مبلغ خرید محصول به صورت آنلاین توسط خریدار
 4. ارسال رسید خرید محصول به آدرس ایمیل کاربر توسط تیم باشگاه ورزشی دی
 5. ارسال محصول پستی به آدرس پستی کاربر و یا دریافت لینک دانلود محصولات از پنل کاربری
 • تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید باشگاه ورزشی دی حق دارد سفارش را باطل کند. 
 • بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات و دوره ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
 • بند 4
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید باشگاه ورزشی دی به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.
 • بند 5

کاربر نباید در سایت اظهاراتی را وارد کند که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد
 
.

قوانین و شروط ضمن ثبت نام:

1- وجه پرداختی هنگام ثبت نام به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اعم از (انصراف ورزشکار، تعطیلی اجباری مجموعه به علت حوادث غیر مترقبه، شیوع بیماری ،تعمیرات ضروری و غیره ) قابل استرداد نمیباشد .

2- مجموعه دی هیچگونه مسئولیتی به هرعنوان و به هر شکل در قبال اشیاء گرانبها و شخصی ورزشکار اعم از گوشی موبایل،زیور آلات ،کیف مدارک و غیره ندارد .

3- استفاده از هرگونه دارو و مکمل (مجازو غیر مجاز )در باشگاه ممنوع میباشد و در صورت استفاده غیر قانونی ورزشکار کلیه عواقب و خسارات مالی و جانی مترتب بر وی به هر شکل و تحت هر عنوان به عهده خود شخص ورزشکار میباشد.

4- شخص ورزشکار بدون هیچ گونه اکراه،اشتباه،اجبار وبا اطلاع از کلیه قوانین و شروط مجموعه دی اقدام به امضاء و ثبت نام نموده است .

5- جبران خسارات آسیب به دستگاه ها و وسایل مجموعه جزئی و کلی به عهده شخص ورزشکار میباشد و در صورت استنکاف از پرداخت از جلسات وی کسر میگردد.

6- بیمه ورزشی الزامی میباشد و در صورت عدم صدور بیمه ورزشی از سوی ورزشکار کلیه عواقب و خسارات مالی وجانی به عهده شخص ورزشکار میباشد .

7- این فرم ثبت نام از زمان نام نویسی تا هر زمان که ورزشکار در مجموعه حاضر گردد دارای اعتبار و ارزش حقوقی میباشد.

8- ورود افراد زیر هجده سال تمام به مجموعه منوط به رضایت کتبی ولی وی میباشد .

9- آوردن دوربین عکاسی و فیلمبرداری به مجموعه ممنوع میباشد.

10-رعایت نظافت و بهداشت عمومی الزامی میباشد.

11-دوره های ثبت نامی براساس تاریخ دوره یک ماهه میباشد و در صورت پایان تاریخ دوره کلیه جلسات باقی مانده هر تعداد که باقی مانده باشد حذف میگردد.

12-ورزشکار موظف میباشد حین استفاده از امکانات مجموعه و دستگاه ها کلیه موارد ایمنی و حفاظت شخصی را رعایت نماید و در صورت بروز حادثه به علت سهل انگاری ورزشکار و یا اتفاقات و حوادث ورزشی در حین تمرین از هر نوع مالی و جانی درهر بخش مجموعه به هر میزان و به هر شکل ،مجموعه دی (مالک،موسس،مدیر،مربیان) هیچ گونه مسئولیت حقوقی و کیفری تحت هر عنوان و به هر شکل خواه مجموعه بیمه نزد شرکت های بیمه باشد و خواه بیمه نداشته باشد ندارد و کلیه خسارات مالی و جانی حتی نقص عضو وفوت به هر میزان و به هر شکل به عهده خود شخص ورزشکارمیباشد و نیز ورزشکاردر این خصوص ضمن امضاء فرم ثبت نام حق هر گونه ادعای حقوقی و کیفری به هر شکل و ادعای حق و حقوق و مطالبه خسارت تحت هر عنوان و به هر میزان را از خود سلب و ساقط نموده است .

13-ورزشکار ضمن امضا این فرم نیز اقرار مینماید که در صورت ثبت نام در دوره های نیمه خصوصی و خصوصی و vip که مبلغ شهریه آنها بیشتر و خارج از تعرفه مصوب اداره ورزش و جوانان شیراز میباشد ، وی حق هیچ گونه اعتراضی خواه درمیان دوره و یا خواه در پایان دوره و یا خواه در آینده نسبت به شهریه دریافتی و خدمات ارایه شده به هرشکل نخواهد داشت و همچنین حق هر گونه ادعای حق و حقوق نیز در هر مرجع صالح از خود سلب و ساقط مینماید .

14-دوره ثبت نامی ورزشکار مختص شخص با کد ملی وی بوده است و اشخاص ثالث حق استفاده از دوره و جلسات وی را نخواهد داشت .

15- ورزشکار ضمن امضا اقرار و اعتراف مینماید که بدون هیچ گونه اجبار و اکراه دردوره های خصوصی و vip ثبت نام نموده است و حق هر گونه اعتراض در این زمینه از خود سلب و ساقط نموده است .