درخواست کارت هدیه


مطمئناً دادن هدیه به عزیزان و نزدیکان یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای ممکن در دنیاست. اصلا مهم نیست که این هدیه چه چیزی باشد، این‌که عزیز یا دوست شما متوجه شود که به فکرش هستید عشق و علاقه شما را ثابت خواهد کرد. اما مشکل‌ترین قسمت هدیه دادن، اطمینان داشتن از این است که بهترین انتخاب ممکن برای آن‌ها چیست. لباس، عطروادکلن، گوشی موبایل، دوربین عکاسی، لپ‌تاپ، یا یک چیز دیگر؟ شاید بهترین راه این باشد که درعین سوپرایز شدن امکان انتخاب آنچه می‌خواهند را برایشان فراهم کنیم و انتخاب را به عهده خودشان بگذاریم.

کارت هدیه باشگاه دی راهکاری‌ست هوشمندانه برای هدیه دادن به عزیزان، نزدیکان و دوستان شما. کارت هدیه باشگاه دی امکان انتخاب از بین هزاران کالای مختلف در باشگاه دی را به هدیه گیرنده خواهد داد. این کارت‌ها بدون تاریخ انقضا و در مبالغ مختلف طراحی شده‌اند تا تجربه یک خرید خوب را بتوان به سلیقه کسی که دوست‌ش داریم هدیه دهیم. با اولین استفاده، کارت هدیه به نام شما ثبت می شود و امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت. اعتبار کارت هدیه را می توان در چند سبد خرید مجزا استفاده کرد. اعتبار این کارت تنها برای خرید کالا یا خدمات قابل استفاده است و نمی‌توان از موجودی این کارت برای خرید کارت هدیه دیگری استفاده کرد . در صورت مرجوع کردن کالاهایی که با استفاده از کارت هدیه خریداری شده، مبلغ آنها به حساب همان کارت هدیه باز می‌گردد. کارت هدیه باشگاه دی امکان مرجوعی و یا تبدیل به وجه نقد ندارد. اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از اعتبار کارت هدیه باشد، می‌توانید باقیمانده را به روش های عادی پرداخت کنید.

کارت هدیه شما محرمانه است، لطفاً در حفظ و نگهداری آن دقت کنید؛ مسئولیت سرقت یا مفقودی این کارت بر عهده‌ی دارنده‌ی کارت است.

 

 • کارت هدیه یک میلیون تومانی
  900,000
  تومان

  مدت زمان قابل استفاده : بدون تاریخ انقضا روز

 • کارت هدیه 200 هزار تومانی
  180,000
  تومان

  مدت زمان قابل استفاده : بدون تاریخ انقضا روز

 • کارت هدیه 500 هزار تومانی
  450,000
  تومان

  مدت زمان قابل استفاده : بدون تاریخ انقضا روز

برای ثبت درخواست کارت هدیه اینجا را کلیک کنید